KAHRAMANMARAŞ SÜTÇÜ İMAM ÜNİVERSİTESİ

Üniversite - Sanayi - Kamu İşbirliği Geliştirme Uygulama ve Araştırma Merkezi

Rektör Yardımcımız Prof. Dr. Kadir Saltalı Merkezimizi Ziyaret Etti-27.06.2018

Üniversitemiz Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Kadir Saltalı 26 Haziran 2018 tarihinde Merkezimize bir ziyaret gerçekleştirerek ÜSKİM üst yönetimi ile toplantı yaptı. ÜSKİM Toplantı Salonunda gerçekleştirilen toplantıya ÜSKİM Müdürü Doç. Dr. Mustafa Şekkeli, Müdür Yardımcıları Doç. Dr. Akif Hakan Kurt ve Dr. Öğr.Üyesi Alaaddin Gündeş, Genel Koordinatör Dr. Öğr.Üyesi Gökhan Ceyhan, Ar-Ge Koordinatörü Dr. Öğr.Üyesi İbrahim Karteri ve Sanayi Koordinatörü Dr. Öğr.Üyesi Mehmet Hakan Morcalı katıldı.

Toplantıda ÜSKİM’de yürütülen projeler ve yapılan çalışmalarla ilgili kısa bir bilgi veren ÜSKİM Müdürü Doç. Dr. Mustafa Şekkeli ÜSKİM’e başvuran tüm kişi, kurum ve kuruluşlara hizmet sunulduğunu, çalışma yürütülmeyen alanlarda da gerekli yönlendirmelerin yapıldığını kaydetti. Doç. Dr. Şekkeli’nin bilgilendirmesinin ardından Sanayi Koordinatörü Dr. Öğr.Üyesi Mehmet Hakan Morcalı istatistiki bilgiler de içeren detaylı bir sunum gerçekleştirdi.

Yapılan sunum sonrası “Bir yerde başarı varsa o bir emeğin karşılığıdır” diyen Prof. Dr. Saltalı ÜSKİM yöneticilerine ve personeline teşekkür etti. Hizmetlerin ve verimliğin artırılmasına yönelik görüş alışverişinde bulunulan toplantıda ayrıca karşılaşılan sorunlar ve çözüm önerilerine yönelik soru-cevaplarla değerlendirmelerde bulunuldu. Proje bazlı yaklaşımları önemsediklerini ve proaktif yönetim tarzını benimsediklerini kaydeden Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Saltalı KSÜ Yönetimi olarak ÜSKİM’e her türlü desteği vermeye hazır olduklarını ifade etti.