KAHRAMANMARAŞ SÜTÇÜ İMAM ÜNİVERSİTESİ

Üniversite - Sanayi - Kamu İşbirliği Geliştirme Uygulama ve Araştırma Merkezi

ÜSKİM KSÜ BİLİM FUARINDA YERİNİ ALDI-22.12.2021


Kahramanmaraş Sütçü İmam Üniversitesi (KSÜ) Rektörlüğü ve KSÜ Proje Geliştirme, Koordinasyon Uygulama ve Araştırma Merkezi tarafından 18-19 Aralık 2021 tarihlerinde Piazza Alışveriş ve Yaşam Merkezinde (AVM) “KSÜ Bilim Fuarı” gerçekleştirildi.

18 Aralık 2021 Cumartesi gerçekleştirilen açılış törenine KSÜ Rektörü Prof. Dr. Niyazi Can, Rektör Yardımcıları Prof. Dr. Kadir Saltalı ve Prof. Dr. İbrahim Taner Okumuş, Genel Sekreter Doç. Dr. Fatih Tiyek, öğretim elemanları ve öğrenciler katıldı.

İki gün boyunca devam eden KSÜ Bilim Fuarı etkinliğine, KSÜ Üniversite-Sanayi-Kamu İşbirliği Geliştirme Uygulama ve Araştırma Merkezi (ÜSKİM) olarak ÜSKİM Müdürü Prof.Dr. Mustafa ŞEKKELİ, ÜSKİM Müdür yardımcısı/Sanayi Koordinatörü Dr. Öğr. Üyesi Alaaddin GÜNDEŞ, ÜSKİM Müdür yardımcısı/Genel Koordinatörü Dr.Öğr.Üyesi C.Ayhan ZIBA ve ÜSKİM Personelleri KSÜ-ÜSKİM bünyesinde üretilen el dezenfektanı tanıtımı ve sergilenmesi amaçlı katılım sağladı.

KSÜ Bilim fuarında tamamlanmış yerli ve milli teknoloji üretimine yönelik üniversite bünyesinde tamamlanmış 25 proje sergilendi ve tanıtıldı.